• FOR ISUZU CZECH GROUP
  • FOR ISUZU CZECH GROUP
  • FOR ISUZU CZECH GROUP
  • FOR ISUZU CZECH GROUP
  • FOR ISUZU CZECH GROUP
Přihlašte se k odběru novinek

facebook

ISUZU TRUCKS: 21. ročník interaktivní výstavy Marokánka 2018 je tady!

Společnost ProScan a.s., autorizovaný dealer ISUZU, vás srdečně zve na 21. ročník výstavy Marokánka 2018. Výstava se koná 12. dubna 2018 v prostorách pískovny Marokánka,... Čtěte více »

Pickup ISUZU D – MAX: stoprocentní farmář!

Pickup D – MAX je dnes stoprocentně uznávaným vozidlem farmářů po celém světě. Důkazem je četnost jeho rozšíření na mnoha kontinentech, najdeme ho například u... Čtěte více »

Novinka ISUZU M21 Adaptor Euro 6b nás příjemně překvapila

  Isuzu před nedávnem představilo motor nové generace pro užitková vozidla o obsahu 1.9 cmᶾ Euro 6b bez nutnosti používat přísady AdBlue.  O uvedení motoru na... Čtěte více »

ISUZU v Česku nejsou jenom úspěšné autobusy!

Na portálech BusPress a IsuzuBus se nejčastěji zmiňuji o „midibusech“ které dováží výhradní importér TURANCAR česko – slovenská společnost se sídlem v Praze a Nitře. ISUZU... Čtěte více »

ProScan poprvé v Čechách představil ISUZU D – MAX nové generace

ProScan autorizovaný prodejce ISUZU, první v Česku představil D – MAX svým zákazníkům (foto: Zdeněk Nesveda)   Autorizovaný prodejce ISUZU, společnost ProScan, úplně poprvé v Česku představila veřejnosti... Čtěte více »

ISUZU - ProScan představuje novou generaci ISUZU D - MAX

ISUZU D – MAX jedinečný v terénu (foto: ISUZU)   Před nedávnem se se v Evropě poprvé představila nejnovější verze inovovaného pickupu ISUZU D – MAX se zbrusu... Čtěte více »

Nové motory ISUZU 1.9 pro pickup D – MAX a lehká nákladní auta ISUZU M21

Nový ISUZU D – MAX 2017 s novým motorem 1.9DDi Blue Power disponuje výkonem 163 koní (foto: ISUZU)   O první dojmy při seznámením s nejnovějšími motory ISUZU... Čtěte více »

Pickup ISUZU D – MAX v lese - v prostředí kde je jako doma

Františka Voříška prodejce ISUZU jsem zastihl při testování robustního pickupu D – MAX v lesním terénu. Ten svojí konstrukcí a stavbou podvozku je předurčený jako... Čtěte více »

Dva tipy - ISUZU velký pomocník při malém podnikání!

ISUZU N35 subtilní nosič kontejneru, nákladní auto na které vám stačí řidičský průkaz skupiny B, foto: ISUZU – ProScan Inspirace: 3 nová auta ISUZU 3, 5 t... Čtěte více »

ISUZU NOVO- ideální školní autobus

Školní autobus ISUZU Novo prodávaný společností TURANCAR v Česku a na Slovensku: foto: Turancar TURANCAR, výhradní prodejce autobusů ISUZU v Čechách a na Slovensku, má nyní... Čtěte více »

Starší příspěvky