Přihlašte se k odběru novinek

facebook

  • FOR ISUZU CZECH GROUP
  • FOR ISUZU CZECH GROUP
  • FOR ISUZU CZECH GROUP
  • FOR ISUZU CZECH GROUP

Letošní autobusový veletrh CZECHBUS  na výstavišti PVA EXPO  PPRAHA se neuskuteční z důvodů rozšířené pandemie COVID 19.  Jubilejní 10. ročník se proto překládá na příští rok v termínu 23. – 26. 11. 2021.

Společnost TURANCAR CZ na základě vzniklé situace se zrušeným veletrhem začala ve větší míře využívat individuální možnosti prezentací nových modelů autobusů ISUZU formou přímých jednání se zákazníkem a využívání online představování produktů a poskytovaných služeb prostřednictvím webových portálů a na sociálních sítích

Expozice TURANCAR ISUZU na prvním veletrhu CZECHBUS v roce 2011 (foto: Zdeněk Nesveda)

Veletrh CZECHBUS je pro TURANCAR každoroční důležitou neodmyslitelnou akcí spojenou s vyvrcholením sezóny, představováním nových modelů autobusů pro další rok a v neposlední řadě nepostradatelným setkáním se zákazníky, partnery a příznivci značky. Pevně věříme, že nepříjemné období ve zdraví všichni přežijeme a v roce 2021 na podzim se na výstavišti PVA EXPO PRAHA opět potkáme!

Autobusy ISUZU Novo Ultra a Cabrio na veletrhu CZECHBUS 2019
Vystavené autobusy ISUZU NovoCiti Life a Visigo na veletrhu CZECHBUS 2019

Oficiální vyjádření organizátora veletrhu PVA EXPO PRAHA

„Do poslední chvíle jsme se snažili dělat maximum pro to, aby se tato akce konala, byť v omezeném režimu. Rád bych poděkoval našim vystavovatelům, kteří nás podporovali a stáli za námi i v této náročné době. Pevně věřím, že se brzy sejdeme na výstavišti PVA EXPO PRAHA v dalším termínu veletrhu, a to 23. – 25. 11. 2021,“ uvádí výkonný ředitel ABF, a.s. Martin František Přívětivý.

Informace o veletrhu: https://czechbus.eu/