Přihlašte se k odběru novinek

facebook

 • FOR ISUZU CZECH GROUP
 • FOR ISUZU CZECH GROUP
 • FOR ISUZU CZECH GROUP
 • FOR ISUZU CZECH GROUP
 • FOR ISUZU CZECH GROUP
Nový ISUZU D - MAX 2017 s novým motorem 1.9DDi Blue Power disponuje výkonem 163 koní (foto: ISUZU)

Nový ISUZU D – MAX 2017 s novým motorem 1.9DDi Blue Power disponuje výkonem 163 koní (foto: ISUZU)

 

O první dojmy při seznámením s nejnovějšími motory ISUZU 1.9 se s námi podělil František Voříšek prodejce ISUZU ze společnosti ProScan.

Jedná se o naprosto přelomový okamžik, kdy ISUZU přichází s motorem splňující veškerá přísná kritéria jak na ekologii tak, i na výkon, efektivitu provozu a hlavně také na jeho maximální využitelnost. Není pochyb, že záměr o výraznou inovaci se světovému výrobci dieselových motorů se stoletou tradicí bezezbytku podařil. Nový pickup D – MAX, ale i lehká nákladní auta ISUZU M 21 z kategorie N do 3,5 t s novým motorem dostaly tak novou perspektivní dimenzi. Jedná se skutečně o zcela nové konstrukční řešení za použití nejvyspělejší úrovně vývoje u současného dieselového motoru.

 

ISUZU 1.9DDi Blue Power disponuje výkonem 163 koní (foto: ISUZU)

ISUZU 1.9DDi Blue Power disponuje výkonem 163 koní (foto: ISUZU)

 

D – MAX pojede už s novým ekonomickým motorem

Nový motor pro použití v modelech D – MAX 1.9DDi Blue Power disponuje výkonem 163 koní, což je zcela srovnatelné se starším typem s obsahem 2,5 litru, je však o 60 kg lehčí a pro splnění nejnovější ekologické normy Euro 6b není zapotřebí dodatečné vstřikování  AdBlue , využívá pouze systému EGR (recirkulace výfukových plynů).  U nového motoru došlo částečně ke snížení krouticího momentu z 400Nm na 360Nm, to však výrobce například u D MAXu vyřešil kratším převodem, takže na jízdních vlastnostech prakticky nic nepoznáte, naopak vozidlo má nyní lepší dynamické vlastnosti, chod motoru je plynulejší a hladina hluku poklesla až o pět decibelů.

D-MAX 1.9l s manuální převodovkou se oficiálně představil dealerům již 31. 5.2017 v Rakousku. Nový japonský pickup doznal mnoha další pozitivních změn. Nabízí se se třemi typy kabin a ve čtyřech stupních výbavy. Standardní u všech modelů je pohon 4 x 4 u varianty Single Cab alternativně také 4 x2 s pohonem zadní nápravy.  

Jedná e o jeho již jedenáctou generaci s historií sahající až do roku 1963 a také jako o první pick-up japonské výrobce. Nový D-Max slibuje větší pohodlí, nižší spotřebu paliva a emisí a hlavně také nižší provozní náklady na kterých mimo spotřeby má podíl i celkově levnější údržba.

 

ISUZU D – MAX 2017 ještě lepší než si dokážete představit…

.

 

ISUZU D - MAX 2017 s motorem nové generace si hravě poradí i s přívěsem o hmotnosti 3,5 t i nákladem na korbě jak je patrné na obrázku (foto: ISUZU)

ISUZU D – MAX 2017 s motorem nové generace si hravě poradí i s přívěsem o hmotnosti 3,5 t i nákladem na korbě jak je patrné na obrázku (foto: ISUZU)

 

Novinka roku 2017 nový subtilní nákladní ISUZU M21 série N

Obliba lehkých nákladních aut, které je možně řídit pouze s oprávněním pro skupinu B, stále stoupá. Nejnovější model ISUZU M21 série N k nim rozhodně také patří. Ten je od letošního roku také vybavený zbrusu novým typem ekonomického motoru ISUZU 1.9. Výrobce doporučuje pro využití podvozku zejména na aplikace nástaveb se sklopnou korbou, nosiče kontejnerů, lehkých izotermických skříní, ale také i pro malou nástavbu pro sběr komunálního odpadu.  

 

Nový subtilní nákladní ISUZU M21 série N 2017 s maximálním využitím v mnoha oblastech podnikání (foto: ISUZU)

Nový subtilní nákladní ISUZU M21 série N 2017 s maximálním využitím v mnoha oblastech podnikání (foto: ISUZU)

 

Nový motor M21 – 1.9 l model 2017

 • Maximální výkon: 90 kW (123 k) / 3200 ot / min
 • Krouticí moment: 320 Nm / 1500-2700 ot / min
 • Common-rail turbo
 • Emise Euro 6b-1 (bez AdBlue)
 • Následné zpracování výfukových plynů: EGR – LNT – DPD
 • Nová převodovka 6 – stupňová, vyvinutá speciálně pro nový motor

Varianty typů kabin pro M21

 • Cab EASY – 1815 mm široká
 • Cab COMFORT – 2040 mm široká
 • CREW double kabina (6 míst) – 1.815 mm
 • CREW double kabina (7 míst) – 2.040 mm

 

Porovnání výkonových křivek u motorů ISUZU pro nákladní auta do 3,5 t o obsahu 3l a 19.9 l

Porovnání výkonových křivek u motorů ISUZU pro nákladní auta do 3,5 t o obsahu 3l  IZUZU L35 Euro5+ a  19.9 l ISUZU M21 Euro 6b

.

.

 

František Voříšek prodejce užitkových automobilů ISUZU ze společnosti ProScan

František Voříšek prodejce užitkových automobilů ISUZU ze společnosti ProScan

 

Prodejce ISUZU František Voříšek říká, „máme nyní i mimo jiných dvě skvělá nová auta pickup D – MAX a malý náklaďák ISUZU M21 3,5t vybavená motory nové generace s obsahem 1,9 l. Nové modely nabízí až neuvěřitelnou škálu vozidel pro nejrůznější využití v komunálním sektoru, v zemědělství, spedici, ale hlavně v malém podnikání. Pokud to v krátkosti shrnu, základ našich vozidel tvoří pevný robustní rám, s vysokou odolností proti poškození kroucení, s životností po celou dobu, bez změn až desítky let při stoprocentní funkčnosti vozidla. Tím je značka ISUZU pověstná po celém světě.  Další naší předností je pružnost při jednání s klienty, kdy dokážeme na podvozky ISUZU aplikovat prakticky jakoukoliv nástavbu. Naší největší reklamou jsou vysoce pozitivní reference již úspěšně realizovaných zakázek“.  A ještě dodává, „oba typy vozidel jak D – MAX, tak i celá modelová řada lehkých nákladních aut ISUZU TRUCK jsou svoji využitelností a efektivností nepřekonatelná, k tomu ještě určitě přispěje i zbrusu nový motor ISUZU 1,9 uvedený letos na trh“.

 

Rychlé  kontakty na prodejce:  

 

Nové modely ISUZU je silné téma letošní sezóny a další zprávy a informace najdete zde na portálu ISUZU TRUCK EU v období celého roku.

 

ISUZU TRUCK léty prověřená japonská kvalita!